Oğuzeli Araç Muayene

Oguzeli

Oguzeli

Oğuzeli araç  muayene gezici istasyonu yılın belirli gün ve haftalarında hem randevulu hemde randevusuz olarak Gaziantep, Oğuzeli ilçesinde sizlere araç muayene hizmeti vermektedir. Oğuzeli araç muayene istasyonunda araç muayene yaptırmak için aracınızda muayeneye engel bir durum olmaması gerekmektedir.

Oğuzeli Tüvtürk Randevu

Oğuzeli Tüvtürk Randevu aldığınızda Oğuzeli gezici araç muayene istasyonunda saatlerce sıra beklemeden randevu saatiniz geldiğinde aracınızın muayenesini muayene ücretini ödedikten sonra sıra beklemeden yaptırabilirsiniz. Araç muayene randevu almak sizi boşa zaman kaybetmekten ve yakıt israfından kurtarır. Gaziantep, Oğuzeli posta kodu/ 27900 

Oğuzeli Tüvtürk Randevu Telefon

Oğuzeli Tüvtürk randevu telefon hattımızdan veya oline araç muayene randevu başvuru formundan Tüvtürk Oğuzeli araç muayene istasyonuna araç muayene randevu alabilirsiniz. Oğuzeli Tüvtürk randevu telefon hattından araç muayene randevu alırken sizden bir kaç bilgi ( Ruhsat belge seri no, Araç plakası vb.) istenecektir. Bu bilgilerin yanınızda olmasına dikkat edin.

Oğuzeli Köy İsimleri

Acar Köyü
Belören Köyü
Çatalsu Köyü
Dokuzyol Köyü
Duruköy Köyü
Dutluca Köyü
Ekinveren Köyü
Gündoğan Köyü
İkizkuyu Köyü
Kaşyolu Köyü
Kavunluk Köyü
Kayalıpınar Köyü
Keçikuyusu Köyü
Koçaklar Köyü
Sergili Köyü
Tınazdere Köyü
Uğurova Köyü
Yakacık Köyü
Yazılı Köyü
Yeniköy Köyü