Gizlilik Politikalarımız

Araç Muayene ve Randevu Takip Hizmetleri

Araç Muayene Randevu Alma Hizmeti, kullanıcıların veya ziyaretçilerinin https//aracmuayenerandevualma.gen.tr sitesi üzerinden ilettikleri ve bize söylemiş olduğu kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere kesinlikle açıklamayacaktır. Firmamızın tüvturk ile herhangi bir ilgisi ilişiği iş ortaklığı veya herhangi bir şekilde bağlantısı yoktur firmamız ücretli olarak iş takipçiliği kapsamında hizmet verir ve hizmetlerimiz ücretlidir.
https//aracmuayenerandevualma.gen.tr tarafınızdan talep ettiği kişisel bilgilerin gizliliğini korunmakta olup, ödeme yaptığınız kredi kartı bilgileri yüksek şifreleme ile korunmakta olup kesinlikle kredi kartı ve ödeme bilgileriniz bankamız güvencesi altındadır, bize sipariş numaranız dışında hiç bir kart bilginiz ulaşmamaktadır ve almak istediğiniz hizmetin size ulaşabilmesi ve istemiş olduğunuz araç muayene istasyonuna randevu alma dışındaki amaçlar için kulanılmayacağını, kesinlikle üçüncü kişilere paylaşılmayacağını garanti ederiz. Bu bilgiler yalnızca randevu alınan istasyon için ve hizmetlerin gönderimini sağlamak, fatura edilmesi kaydıyla kullanılmaktadır.
aracmuayenerandevualma.gen.tr, işbu Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartlarımızda tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere kesinlikle açıklamayacaktır. https//aracmuayenerandevualma.gen.tr, kişisel bilgileri randevu sisteminde randevu almak amacıyla kullanabilecek ve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla Randevu sistemi ile paylaşabilecektir. Bilgileriniz, randevunuz alınıp aracınızın muayenesi gerçekleştikten sonra, sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir. Hiç bir şekilde kayıtta tutulmamaktadır.
aracmuayenerandevualma.gen.tr, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. hizmetimizden yararlanmak istemiyorsanız web sitemizden hizmet almayınız.