Gizlilik Politikalarımız

Araç Muayene ve Randevu Takip Hizmetleri

Araç Muayene Randevu Alma Hizmeti, kullanıcıların veya ziyaretçilerinin https//aracmuayenerandevualma.gen.tr sitesi üzerinden ilettikleri ve bize söylemiş olduğu kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere kesinlikle açıklamayacaktır.
https//aracmuayenerandevualma.gen.tr tarafınızdan talep ettiği kişisel bilgilerin gizliliğini korunmakta olup, ödeme yaptığınız kredi kartı bilgileri yüksek şifreleme ile korunmakta olup kesinlikle kredi kartı ve ödeme bilgileriniz bankamız güvencesi altındadır, bize sipariş numaranız dışında hiç bir kart bilginiz ulaşmamaktadır ve almak istediğiniz hizmetin size ulaşabilmesi ve istemiş olduğunuz araç muayene istasyonuna randevu alma dışındaki amaçlar için kulanılmayacağını, kesinlikle üçüncü kişilere paylaşılmayacağını garanti ederiz. Bu bilgiler yalnızca randevu alınan istasyon için ve hizmetlerin gönderimini sağlamak, fatura edilmesi kaydıyla kullanılmaktadır.
aracmuayenerandevualma.gen.tr, işbu Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartlarımızda tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere kesinlikle açıklamayacaktır. https//aracmuayenerandevualma.gen.tr, kişisel bilgileri TüvTurk randevu sisteminde randevu almak amacıyla kullanabilecek ve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla Randevu sistemi ile paylaşabilecektir. Bilgileriniz, randevunuz alınıp aracınızın muayenesi gerçekleştikten sonra, sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir. Hiç bir şekilde kayıtta tutulmamaktadır.
aracmuayenerandevualma.gen.tr, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. 08882332090 numaralı ücretli hatlar üzerinden hizmet almak isteyen müşterilerimiz bu numarayı aramanın dakika başı belirlenen ücret tutarından ücretlendirilerek hizmet verilecektir web sitemizi ziyaret etmeniz ve 0888 233 2090 numaralı ücretli servisi aramanız hizmet şartlarımızı gizlilik politikalamızı okumuş anlamış ve kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. hizmetimizden yararlanmak istemiyorsanız ücretli hatlarımızı aramayınız yada web sitemiz üzerinden başvuru göndermeyiniz.