Aksaray Araç Muayene Randevu

Aksaray Araç Muayene Randevu Aksaray Tüvtürk randevu alma Aksaray merkez araç muayene istasyonuna telefonla randevu alabilirsiniz tüvtürk AKSARAY

Tüvtürk Aksaray istasyonu sadece randevulu olarak hizmet verdiği için Aksaray tüvtürk randevu alınması gerekmektedir bu randevuları tüvtürk resmi web sitesinden yada tüvtürk iletişim çağrı merkezi numarasından alabilirsiniz.

Tüvtürk randevu alınıp araç muayene tekrarına kalan araçlar TÜVTÜRK Aksaray istasyonu içinde tüvtürk muayene tekrarı için randevu almalıdır.

Tüvtürk Aksaray merkez Araç Muayene İstasyonu
Adres: Hamidiye Kasabası Bahçe Saray Mah. Adana Cad. No:90
Çarşı,

Aksaray Araç Muayene İstasyonu

Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cumartesi: 08:30-17:30
Pazar: Kapalı
Not: Son müşteri kabul saati kapanıştan 30 dakika öncedir
Verilen Hizmetler: Sadece randevulu araç muayenesi, Egzoz gazı emisyon ölçümü, Yola elverişlilik muayenesi.

Aksaray Araç muayene istasyonu

Aksaray Araç muayene istasyonu

Aksaray Araç Muayene Randevu Telefonu

Aksaray istasyonu Randevu Telefonu tüvtürk çağrı merkezi numarasıdır. Telefonla tüvtürk  randevu nasıl alınır websitesi üzerinden online olarak nasıl alınır diyorsanız doğru sayfadasınız. Aksaray istasyonuna telefonla yada online ücretsiz randevu alabilmek için tuvturk web sitesi tuvturk.com.tr adresi üzerinden ücretsiz randevu alabilirsiniz yine telefonla ücretsiz randevu almak için tüvtürk çağrı merkezi numarası olan 0850 222 8888 numaralı hattı arayarak araç muayene randevu alabilirsiniz.

Aksaray istasyonuna randevu aldığınız zaman muayeneye gitmeden önce aracınızın plakasına yazılmış trafik cezası yada vergi borcu olmadığından emin olmanızda fayda vardır. Eğer borç var ise ödemeniz ve istasyona borçsuz gitmelisiniz.